O Jartom Magazyny i hale produkcyjne III Konferencja JARTOM

Dołącz, bo warto
 
Konferencja Specjalistów Logistyki będzie zrealizowana w formie case studies, czyli analizy pojedynczych, rzeczywistych przypadków. Specjaliści przedstawią swoje pomysły warte skopiowania, jak i potencjalne błędy, których należy unikać.

Celem Konferencji jest pokazanie newralgicznych momentów w życiu firm i pracowników, w chwili podejmowania kluczowych decyzji logistycznych,  takich których wartość jednostkowa jest bardzo poważna w skali przedsiębiorstwa lub których skutki są odczuwalne przez wiele lat.

Jeżeli chcesz wystąpić podczas Wydarzenia ze swoja ofertą lub zostać Partnerem przejdź do sekcji Pakiety sponsorskie i powierzchnie wystawiennicze.

Mając na uwadze powyższy cel, zaproszenie do udziału w wydarzeniu kierowane jest do przedstawicieli firm związanych z magazynowaniem i produkcją oraz praktyków, w szczególności logistyków, służb utrzymania ruchu w zakładzie, ekonomistów, osób odpowiedzialnych za zakupy, jakość i bezpieczeństwo w hali, jak i innych osób, którym bliska jest tematyka Konferencji.

 
Klienci JARTOM Real Estate

 
 


I WIELU INNYCH