O Jartom Magazyny i hale produkcyjne III Konferencja JARTOM

Dołącz, bo warto
 
Celem Konferencji Specjalistów Logistyki jest przedstawienie roli logistyka jako doradcy lub decydenta w podejmowaniu kluczowych, wysokobudżetowych decyzji, w bardzo szybko zmieniającym się niepewnym otoczeniu technologicznym, prawnym i demograficznym. Gwałtownie zmieniające się zachowania konsumentów, nowe formy robienia zakupów, zmiana stosunku do pracy, miejsca zamieszkania, nowe technologie powodują, że zostają naruszone najtrwalsze wydawałoby się zasady, w tym metody inwestowania w nieruchomości, sprzęt, pojazdy, czy oprogramowanie. To często od wizji, wiedzy i umiejętności przewidywania logistyka zależy sukces przedsiębiorstwa.

Konferencja Specjalistów Logistyki będzie zrealizowana w formie case studies, czyli analizy pojedynczych, rzeczywistych przypadków. Specjaliści przedstawią swoje "gorące", sprawdzone pomysły warte skopiowania, jak i potencjalne błędy, których należy unikać. Zostań, więc Uczestnikiem Konferencji, wykorzystaj zmieniające się otoczenie dla swoich korzyści.

Jeżeli natomiast uważasz, że masz nowoczesny produkt lub usługę i chcesz przedstawić ją uczestnikom Konferencji przejdź do sekcji Pakiety sponsorskie i powierzchnie wystawiennicze.

DLA KOGO

Dla  praktyków, w szczególności logistyków, służb utrzymania ruchu w zakładzie, ekonomistów, osób odpowiedzialnych za zakupy, jakość i bezpieczeństwo w hali, jak i innych osób, którym bliska jest tematyka Konferencji.

BUSINESS FORUM

Zobacz prezentacje Firm świadczących usługi dla logistyki i przemysłu.
Poznaj ich najnowsze produkty, ciekawe rozwiązania lub zgłoś udział i przedstaw Twoją firmę na Forum!

PRAKTYCY PRAKTYKOM

Case studies od najlepszych specjalistów z branży logistyki, Strefa Wystawcy, nowe kontakty biznesowe.
Ze zrozumieniem potrzeb nowoczesnego rynku, mocnymi konkretami w ręku, pozytywną energią i nastawieniem 100% na sukces!Organizator Konferencji - JARTOM Real Estate


JARTOM Real Estate to wiodąca firma doradcza o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości magazynowych.

Od 1992 roku specjalizujemy się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Wszyscy nasi doradcy to prawdziwi profesjonaliści, z niezbędną wiedzą i doświadczeniem - pomogą w negocjacjach, sprostają każdym proceduralnym i formalnym wyzwaniom.

Doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy w finalizacji transakcji a w naszej ofercie znajdziesz magazyny dla różnych dziedzin przemysłu, produkcji czy handlu.


 
Współtwórz wydarzenie razem z nami!

 
Partnerami Konferencji już są: 
Zostań Partnerem Zobacz program Zdobądź bilet


Klienci JARTOM Real Estate

 
 


I WIELU INNYCH